www.radon222.no

Radon 222 AS

 

Alfheimgt. 38

Postboks 222

8651 MOSJØEN

 

Tlf:  751 13 222

Mail: radon@radon222.no

 

Org.nr: 995 471 418

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vi samarbeider med: 

 

    www.mrm.se

Referanser

 

Kontakt gjerne våre referanser:

 

Oppdragsgiver
Telefon
E-post

Bardu kommune

v/ Hugo Spansvoll

916 38 162 hugo.spansvoll@bardu.kommune.no

Beiarn kommune

v/ Jan Kristiansen

755 69 080

 

 

Boligspesialisten

v/ Frode Thomassen

416 21 805

frode@boligspesialisten-as.no

Fauske kommune

v/ Gunnar Myrstad

756 00 773 gunnar.myrstad@fauske.kommune.no

Norsk Luftfartsmuseum

v/ Harald Rubach

907 43 308 harald.rubach@luftfart.museum.no

Næstby Trevare

v/ Ronny Bjørknes

905 94 544  

Vefsn kommune 

v/ Brynjulf Brun Svendsen

751 01 830

959 43 390

brynjulf.brun.svendsen@vefsn.kommune.no
     
Radon 222 radonmåling radongass radonsperre radioaktiv stråling måling analyse hms helse miljø Helgeland Mosjøen Mo i Rana Sandnessjøen Mosjøen Trøndelag Midt-Norge
web: remedia | info helgeland